VVM NaJaarsdag – 30 november 2018 met Susan Bögels

suzanboggels
Op vrijdag 30 november 2018 is Susan Bögels onze eregast op de VVM NaJaarsdag.

Susan Bögels is de initiatiefnemer en directeur van het Academisch Behandelcentrum UvA minds en UvA minds You. Zij werkt zij als hoogleraar Orthopedagogiek bij de Universiteit van Amsterdam. Ze doet al twintig jaar onderzoek naar de oorzaken en de behandeling van angst. Daarnaast werkt ze als psychothe-rapeut met ouders en kinderen. Zij is associate editor van het internationale wetenschappelijke tijdschrift "Mindfulness", auteur van het boek “Mindful Parenting, A Guide for Mental Health Practitioners”, auteur van het boek “Denken + Doen = Durven” is editor samen met Van Oppen van het standaardwerk “Cognitieve Therapie: Theorie en Prak-tijk” en samen met Braet van de in de jeugdzorg en jeugdGGZ veelgebruikte handboeken “Protocollaire Behandeling voor Kinderen met Psychische Problemen”. Susan geeft mindfulness trainingen aan kinderen, jongeren en ouders bij UvAminds en UvA minds You. Daarnaast verzorgt zij de opleiding tot Mindful Pa-renting trainer en Mindfulness trainer voor kinderen bij UvA minds You.

Reserveer 30 november 2018 alvast in je agenda!

  • Aangemaakt op .

© 2018 VVM | Privacyverklaring
Website door Futuron

Partners