Geaccrediteerde opleidingen


De wereld van mindfulness opleidingen is groot. Er zijn opleidingen die opleiden tot Mindfulnesstrainer Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR) en/of Mindfulness Based Cognitieve Therapie (MBCT). Maar er zijn tegenwoordig ook veel nieuwe opleidingen die hier een afgeleide van zijn. 
We spreken inmiddels van Mindfulness Professional wanneer we het hebben over trainers of mensen die zijn opgeleid voor een MBP (Mindfulness Based Program).

Een van de voorwaarden voor onze certificatie is dat je een basisopleiding hebt gevolgd bij een door het VVM geaccrediteerde opleidingsinstituut. Naast natuurlijk de andere voorwaarden zoals minimaal een HBO-diploma.

Heb je jouw mindfulness-opleiding bij een ander opleidingsinstituut gevolgd? Leg de inhoud hiervan dan voor aan de certificeringscommissie van de VVM. Zij toetst dan of deze opleiding voldoende niveau en inhoud heeft voor jouw certificering. 

Overzicht VVM geaccrediteerde opleidingen

© 2018 VVM | Privacyverklaring
Website door Futuron

Partners