Werkgroep Mindfulness voor Ouderen

De werkgroep Ouderen wil een ontmoetingsplaats zijn voor VVM-leden om ervaringen,  inzichten en ontwikkelingen met elkaar te delen rond mindfulness in het leven van ouderen. 

De werkgroep heeft tot doel om elkaar enkele keren per jaar te ontmoeten op een centrale plek in Nederland. Wil je mee vorm en inhoud geven aan deze werkgroep, dan kun je je via onderstaande link aanmelden.

In juni 2013 is er een bijeenkomst georganiseerd door door Vilans (kenniscentrum voor professionals en organisaties die langdurige zorg bieden), Actiz (een organisatie voor zorgondernemers) en Mindful Care (een organisatie voor zorgambitie met aandacht). Linda Schipper en Franca Warmenhoven van de werkgroep Mindfulness en Ouderen waren hier actief bij betrokken. We hebben gemerkt dat het inspirerend was om gezamelijk te brainstormen over wat mindfulness te bieden heeft binnen de ouderenzorg. 
Hier vind je het verslag van de bijeenkomst. 
Hier vind je de presentatie van Franca Warmenhoven en Linda Schipper.

Dit initiatief zal zeker vervolg gaan krijgen.

Aanmelden kan via

 

© 2018 VVM | Privacyverklaring
Website door Futuron

Partners