Boekbespreking - ACT voor Groepen, Darrah Westrup en Joann Wright, 2018, hogrefe. (Nol van Drunen)

Er zijn inmiddels al vele boeken verschenen over Acceptance & Commitment Therapy (ACT). ACT is vooral een individuele therapie maar ACT wordt ook in groepen gebruikt. Dit boek geeft een doorzicht van ervaren therapeuten die ACT gebruiken in groepen. Zij geven aan wat de kracht van ACT is in groepen en waar van problemen kansen gemaakt kunnen worden. De verschillende aspecten van ACT, zoals creatieve hulpeloosheid, defusie, het zelf-als-context, het hier & nu, waarden, verbonden actie worden in verschillende hoofdstukken behandeld en hoe toe te passen in groepen. Dit is boek is een waardevolle aanvulling als je met ACT in groepen werkt. 

  • Aangemaakt op .
© 2018 VVM | website door Futuron 
Partners