Skip to main content

8 weekse Mindfulness training

25 januari  09:30 
https://https://trainingscentrumzijn.nl/agenda/

8-weekse | Mindfulness training

Ervaar jij stress-gerelateerde klachten of heb je klachten die horen bij een burn-out? Ben je moe, prikkelbaar, slaap je slecht, pieker je veel en lukt het jou niet om je werkzaamheden uit te voeren of deel te nemen aan activiteiten die je anders altijd met plezier onderneemt?

Wat gebeurt er als al het ‘moeten’ even niet hoeft en je het denken even stop kan zetten?

Dat is waar mindfulness over gaat: ZIJN
Met aandacht aanwezig zijn in plaats van zo snel mogelijk doen wat je moet doen.

In de training leer je op een eenvoudige en praktische manier om met aandacht aanwezig te zijn in het moment.
Je wordt je bewust van je automatische patronen, je leert om je focus te verleggen van altijd doen naar aanwezig zijn. Je leert uit de maalstroom van gedachten te stappen, je eigen grenzen te kennen en daarbinnen te blijven.
En misschien wel het allerbelangrijkste, je leert met vriendelijke aandacht voor jezelf te zorgen en vind antwoorden op vragen als;

Wat wil ik?
Wat vind ik belangrijk?

De training wordt gegeven in een kleine groep van maximaal 6 personen.

Kosten
€295 euro (vrij van btw)
De kosten worden door verschillende verzekeraars (deels) vergoedt. Informeer bij jouw verzekeraar wat dit voor jou inhoudt.



Trainingen | Donderdag van 9.30 tot 12.00 uur

25 januari 2024 | Week 1
1 februari 2024 | Week 2
8 februari 2024 | Week 3
15 februari 2024 | Week 4
29 februari 2024 | Week 5
7 maart 2024 | Week 6
21 maart 2024 | Week 7
28 maart 2024 | Week 8
Mindfulnesstraining MBCT/MBSR
Trainingscentrum Zijn
Hanneke Jager van der Zwan
Aanmelden
Sambrestraat 36 Assen
9406 PC
Nederlands
 

Overige trainingen

Activiteit