Werkgroep Mindfulness en het Bedrijfsleven

De werkgroep VVM Bedrijfsleven wil eraan bijdragen dat mindfulness breed en laagdrempelig verspreid wordt in werkend Nederland. Concreet willen de aangesloten trainers bij de werkgroep VVM Bedrijfsleven: 

  • Mindfulnesstrainingen geven aan organisaties, maar ook allerlei typen bedrijfstrainingen en coaching geven met mindfulness als ondersteunend principe. Maatwerk en kwaliteit zijn uitgangspunt, waarbij laagdrempelige en speelse vormen het voor iedereen haalbaar en prettig maken om mee te doen. Sleutelwoorden voor wat onze trainingen kunnen versterken zijn: stevigheid en ontspanning, creativiteit en werken vanuit passie en compassie.

  • De trainers van de VVM Bedrijfsleven vormen een netwerk van hooggekwalificeerde trainers en coaches, die allemaal hun eigen specialiteit hebben. Via de site van de VVM kan er gezocht worden naar een trainer met de juiste achtergrond voor de vraag in de organisatie.

Aanmelden kan via

© 2018 VVM | Privacyverklaring
Website door Futuron

Partners